manickaaa

Mám kontaktovat online půjčku?

Řekněte mi, jestli někdo kontaktoval půjčky, stojí za to. A pokud existují spolehliví partneři, prosím, sdílejte.

Odpovědi
Drap

Co mám sdílet?Půjčka je posledním řešením a většinou i řešením špatným. Osobně bych doporučoval, pokud už neni jiná možnost, tak půjčku od některé ze zavedených bank.

anonym

Záleží na tom kolik potřebuješ. Dobrá půjčka on line je ZAPLO. První je bez úroku, tuším, že 8tis.max. Pokud nikde nedlužíš a máš účet na svoje jméno, tak 95% schváleno a máš to prakticky hned

anonym

Nechci tu dělat v odpovědích reklamu takže jen tady do diskuse … obecně se považuje za zdroj nejvýhodnějších půjček crowdsourcovaný zonky.cz, eventuálně některé menší dynamičtější banky typu FIO, mBank, které jsou dostatečně spolehlivé a přitom vám obvykle dají rozumné podmínky.