karel4

mam kočku a ta je strašně ticha a nudna jak ji rozveselit?

Nejlepší odpověď
bolak

úplně ti rozumím, babička má slepici a ta taky, buď kdáká a nebo snáší vejce, prostě nuda

a todle vona dělá den co den, chápeš to jo? já teda ne! a když na ní děda dělá vopičky tak vona vůbec nic, pořád jenom tak chodí, nakračuje, sem tam trhne do strany hlavou a je celá prostě taková jako monotématická… asi ji pudem vrátit

Další odpovědi
Drap

Ty asi obstaráš dost rozruchu, tak proč by se namáhala

barnajka

Není nudných koček,..jsou jen ‚páníčkové‘, co mají přehnaný nároky ;)

Ani jsi nenapsal, jestli myslíš kočku čtyřnohou, a nebo dvounohou.
Tak jako tak: ta tichost bude zřejmě její naturel – nechtěj ji měnit a měj ji rád takovou, jakou sis ji ‚pořídil‘.
Ona tě nejspíš taky bere takovýho, jaký jsi – a to to má oproti tobě neporovnatelně těžší ;)

anonym

Většinou domácí zvířátka přebírají nálady i něco z povahy od svých pánů…

briketka10

kočky bývají tišší než kocouři, kup ji mávátko a uvidíš jak si bude hrát..moje si hrála, kocourek je zlobivej a hravej..