insolventni

mám kamaráda,a jeho rádoby přítelkyně ho vysává z peněz,občas mezi němi něco je,ale jak mu pomoci aby nebyl tak slepý,

Odpovědi
hanulka11

na to musí přijít sám , zřejmě by na tebe nedal … je to jejich věc
vím, že tě to štve ,máš na to jiný pohled než on …ale nic nenaděláš

jennysh

Postupem času na to příjde sám. Sundat si sám růžové brýle je někdy těžké,ale k něčemu dobré a to musí pochopit i ten dotyčný,chce to čas.

panenka

zkusit si s ním promluvit láska je mocná čarodějka a zamilovaný je opravdu vždy oslepen .Zkus mu říct at když někám s ní jde at mu třeba taky občas něco přispěje nebo at to třeba zkusí zahrát tak že si peníze zapoměl.Možná to ode mě vyzní hloupě ale jedině takto pozná zda jí jde o peníze nebo i o lásku .

Hlada

Najít způsob, jak vysát peníze z přítelkyně a podpořit tak jejich oběh.

tom004

Jestli se rozhodneš mu pomáhat,tak si na nejlepší cestě ho ztratit.

P.T.

Připravit na ni lest. Naplánovat to tak, aby se to stalo v momentě, kdy u toho bude i on s vámi. Neříkat mu to ale dopředu!

Zdroj: vlastní zkušenosti

Housenka1973

Nechte ho, ať si „nafackuje sám“, láska je slepá, každý z nás to zažil, nikdy na tom druhém nevidíte žádné chyby a když náhodou jo, všemožně je omlouváte. Když do toho začnete zasahovat, byť s dobrou vůlí, ztratíte kamaráda. A to by byla škoda, ne?