Mám humor na rozdávání! Chcete někdo trošku toho vzácného koření?

Značka: Zadarmo!
Doplňuji:
Zájemci o to koření,posečkali byste? Teď bych dal větší část Dr.Axlovi,ten ho potřebuje nejvíce.

Nejlepší odpověď
vlk samotař

Ano - nutně jej potřebuji

Doplňuji:
Už mi dochází kam si mám přijet.

Další odpovědi
iceT

Ano - nutně jej potřebuji

Kam si mám dojít?

johana 56

Ano - nutně jej potřebuji

dnes bych ho brala i za regulační poplatek.

anonym

jiná,vtipná odpověď

Další klamavá reklama, jako na letácích, kde chybí nabízené zboží?
Doplňuji:
ad doplnění, stále čekám a stále jen virtuální sliby.
P.S. Já už rozdával humor 6 měsíců se snoubenkou iv, kdy jsme vám tu sehráli zdarma gradovanou komedii i s hapyendem svatební noci.
Tazatel má nejspíš krátkou paměť, nebo mu zahořklost zaslepuje reálný úsudek.

Andělé

Ano - nutně jej potřebuji

Ahoj Barbakane,no jasněééé,včera jsem Ti psala,že ho chci,tak sem s nííím.
Sama ho sice dnes mám dost,ale udělám si zásobu na horší časy.
Nekonečno humoru prosíííím,děkuji…:-))

quentos

Ano - nutně jej potřebuji

poněkud mi v období stonání došel, což u mě nebývá zvykem

Bublinnka

Ano - nutně jej potřebuji

Zabírám si celý pytel =)

anonym

Ne - vystačím si se svým

Doplňuji:
Ale trocha morbidního humoru navíc nikdy neuškodí.

anonym

jiná,vtipná odpověď

Díky za nabídku, ale já jsem spíš na tu vtipnou kaši…:D

Rocker

Ne - vystačím si se svým

Doplňuji:
Leda že bysme udělali výměnný obchod-trochu tvého za trochu mého:-)

SonsyMite

Ano - nutně jej potřebuji

Je i nějaké předplatné ?

misskas

jiná,vtipná odpověď

led

jiná,vtipná odpověď

Musím súhlasiť s Dr.Axlom, vaša ponuka sa javí ako klamná reklama, nespĺňa totiž podmienky, ktoré má ponúkaný tovar obsahovať.
V prípade lieku treba aj potvrdenie o priaznivom klinickom overení najmenej od deviatych z desiatych veterinárov, indikácie k čomu je liek určený, spôsob liečby, dávkovanie, kontraindikácie, veľkosť balenia, spôsob dodania a podobne.
Pokiaľ by šlo o potraviny, prosím aj zloženie, spôsob úpravy a dávkovania.
Prosím o doplnenie týchto dôležitých informácií.
Doplňuji:
Dodávate aj do zahraničia? Ak áno, len v rámci EU, alebo do celého sveta?

Damiana

Ne - vystačím si se svým

Jen si ho nech, ještě ho budeš potřebovat. Je to nedostatkové zboží. Já si ho taky „vyrábím“. 🙂

adamda

Ne - vystačím si se svým

Doplňuji:
až na víjímky 🙂

Tomas15

Ne - vystačím si se svým

Conchus

Ne - vystačím si se svým

Doplňuji:
Jen si ho schovej, ve stáří a v penzi jako když najdeš.

pizlicka

Ano - nutně jej potřebuji

chci se zase stastne smát.

johana 56

To je nefér,pěkně zařadit do fronty čekajících.

anonym

Ten tvůj humor byl na hraně kodexu,Dr.Axle!

anonym

73 ostaních uživatelů nesdílelo tvou planou oponenci.
Jinak každé divadýlko má i svůj závěr, po němž iv láká další ženichy, – přece nemohu být sobec na úkor dalších potenciálních „kořistí“.
Raději dej do placu nějaký vtip nebo odkaz, zatím jen „sliby – chyby“!

anonym

A takový to byl humor,že ti -iv- dala košem.

bolak

právě že byl tak geniální, že ho téměř nikdo nebyl schopen plně pochopit..

já byl před cca měsícem s kámošem oslavovat v hospodě, a když sem došel k pultu a barman se mě zeptal co to bude, tak sem mu na to řek: „dvakrát metanol a jedny slaninový čipsy“

..a taky to prej nebylo k smíchu, chvíli to dokonce vypadalo, že dostanu přesdržku