tomas1541

Jak rychle mi dorostou vlasy cca denně? Šel jsem ke kadeřnici a účes mi strašně zkazila (14let).

Mam dotaz jak rychle mi dorostou vlasy cca denně.Šel jsem ke kadeřnici a účes mi strašně zkazila (14let)Nepovedl se kadeřnici účes a mě se to prostě nelíbí

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Každý den vlasy povyrostou o 0,2–0,45 mm.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vlas

Další odpovědi
klumprt

Za našich mladých let by se to spravilo lehce – strojkem. Ovšem dnešní móda vyžaduje od chlapců poměrně složité účesy, jak tak kolem sebe pozoruju. Myslím, že vlasy mi rostou tak asi 1 – 1,5 cm za měsíc, ale těžko říct jak dlouho bude trvat, než se to nějak samo spraví, poněvadž nevíme, co ti tam přesně vyvedla.

Lamalam

Neboj, až si půjdeš pro občanku, budou vlasy zpět.

mosoj

Nedovedu si představit co se tak hrozného v oficíně mohlo pokazit.
Já jsem chodil holiči, ale už hrózně dlouho tuto práci vykonává k mé spokojenosti manželka .

ReHu

Jak píše klumprt.
Vlasy rostou různě rychle.
Přibližně 1 cm za měsíc.

STUDENTKAEVA

Pokud si hodně nespokojená tak běž za jinou at ti to zpraví.

tomas1541

:D Já bych to neřešil jenže mám dost slavností a na ně jsem to fakt nechtěl :) ale co se dá dělat no :/