Avatar uživatele
Kolombína

Nevíte, jak vyřešit problém s kotětem, které močí do postele?

Nevložila jste otázku, ale informaci
Mám doma 4 měsíce stare kotě, ze začátku chodilo čůrat normálně do záchudku a nejednou chodí čůrat i do postele.

Známky nastydnutí nejeví, poradíte mi prosím? Děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Je možné, že má nemocné ledviny. Doporučuji navšívit veterináře, to v první řadě. Zkuste i vyměnit stelivo, a dbejte o to, aby jste mokré hrudky a hovínka vynášela pokud možno ihned, kdy potřebu udělá a hodně ho za to chvalte. Držím pěsti a přeji hodně trpělivosti 😁

Také jsem to zažila s mými dvěma kočičáky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

Projevuje stížnost. Může být fyzická nemoc. Běžte s koťàtkem rychle k veterináři. Nemusí mít nutně nemocné ledviny. Pozorujte kotě jak změnilo své chování, jestli má zájem chodit ven, je v koutě, chodí nakřivo, jestli kaká, nebo už vůbec ne. Já bych neotálel a šel s tím, co tomu je.

Upravil/a: orestez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Nebrat kotě do postele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pořiď si štěně, to už kotěti vysvětlí, kdo patří do postele a kde je jeho místo …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Není to vždy, když je postel čistě povlečená? Čerstvě vyprané prádlo má pro něj cizí pach a ono se snaží jej označit jako vlastní. Řešení: Do čistě povlečené postele si na chvíli sama lehněte. Prádlo získá váš pach, který je pro kotě již „domácí“ a nemá potřebu jej přeznačkovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata