Nevíte, jak vyřešit problém s kotětem, které močí do postele?

Nevložila jste otázku, ale informaci
Mám doma 4 měsíce stare kotě, ze začátku chodilo čůrat normálně do záchudku a nejednou chodí čůrat i do postele.

Známky nastydnutí nejeví, poradíte mi prosím? Děkuji

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je možné, že má nemocné ledviny. Doporučuji navšívit veterináře, to v první řadě. Zkuste i vyměnit stelivo, a dbejte o to, aby jste mokré hrudky a hovínka vynášela pokud možno ihned, kdy potřebu udělá a hodně ho za to chvalte. Držím pěsti a přeji hodně trpělivosti :-D

Také jsem to zažila s mými dvěma kočičáky.

Další odpovědi:

Pokročilý

Projevuje stížnost. Může být fyzická nemoc. Běžte s koťàtkem rychle k veterináři. Nemusí mít nutně nemocné ledviny. Pozorujte kotě jak změnilo své chování, jestli má zájem chodit ven, je v koutě, chodí nakřivo, jestli kaká, nebo už vůbec ne. Já bych neotálel a šel s tím, co tomu je.

Zlatý

Nebrat kotě do postele.

Stříbrný

... pořiď si štěně, to už kotěti vysvětlí, kdo patří do postele a kde je jeho místo ...

Bronzový

Není to vždy, když je postel čistě povlečená? Čerstvě vyprané prádlo má pro něj cizí pach a ono se snaží jej označit jako vlastní. Řešení: Do čistě povlečené postele si na chvíli sama lehněte. Prádlo získá váš pach, který je pro kotě již "domácí" a nemá potřebu jej přeznačkovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1209
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 373
Zlatý annas 335
Zlatý ReHu 310
Zlatý hanulka11 296
Zlatý marci1 293
Zlatý gecco 272
Zlatý mosoj 262

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.