Mám dojem, že se body z této kategorie snad nepřipočítavají, je to možné?? To by bylo super!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
standa

Ano

Skutečně se v této kategorii prý už nebudeme ´honit´ za bodíky…, ale všimnul jsem si i toho, že má význam zajímavé odpovědi i v této kategorii palcovat, protože pak se kvalitní odpovědi posouvají výše i zde 🙂

Další odpovědi
mosoj

Ano

Pokud je to takto tak je to dobře.
Ten graf jsem ale tále nepřekousl.

anonym

Ano

Není co dodat.

KarelN

Ano

nepřipočítávají

„Body nejsou přičítány za příspěvky v kategorii Ankety a zábava. Bodovací systém je určen pro ohodnocení užitečných příspěvků, které pomohou ostatním uživatelům.“

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

annas

Ano

Kropítko, dočkaly jsme se. Nebudu se víc rozepisovat, kdo chce pochopit, pochopí …
Administrátoři si uvědomili, že se změnil charakter Odpovědí a zasáhli. Dvouměsíční čekání na změnu se zdálo být ale nekonečné.

Terryle

Ano

hanulka11

Ano

aramah

Ano

led

Ano

ReHu

Ano

kropitko

Schválně to vyzkouším,,,,,,,,,­,,,

kropitko

Ó,už tomu rozumím…Jsem jen trochu pomalejší,,každé má své vlastní bodování,,,uf,,ale stejně bych byla radši,kdyby se nebodovalo,,as­poň tady.