BurTon

Mam bile fleky na genutaliich, nevite, co to muze byt?

Udelali se mi na sourku a nad trisli v oblasti, kde mi rostou chlupy bile fleky. Myslel jsem si, ze to mam od toho jak se holim, ale udelal se mi jeste na miste, kde se obvykle neholim. Nevitete, co to muze byt?

Nejlepší odpověď
anonym

Bílá nemoc, zavolej doktora Galéna nebo, a nejlépe, zajdi na kožní.

Další odpovědi
beer

I kdyby tu byl přítomen specialista lékař, nic konkrétního ti neřekne, poněvadž to nevidí a nemá další informace..

Mozeq

Určitě si zajdi k nějakému lékaři, uděláš nejlépe!

Stingo

Může to být třeba i plíseň ze zapaření. Zajdi k doktorovi a on ti na to něco předepíše.

Nejsou to mazove zlazi?

Lamalam

Pokud na to nepomůže mýdlo, zajdi na kožní.

Agneta

a neměl to náhodou taky Majkl Jackson? snad vitilingo, nebo tak nějak…

kablik

je to ekzem, přestan se holit a zmizí to samo…

arygnoc

signál od prírody, že tie chlpy tam sú normálne, netreba ich holiť.