Avatar uživatele
anonym

Mám 10000 přátel na FB a jedna společnost mi chce zaplatit za to abych zveřejnil jejich produkt , Kolik si mám říct Kč ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
staryforTin

Kolik chceš abych ti za tuto otázku naklikal? Jsi veřejně známá osobnost která prosí na Odpovědích? Nespamuj hlouposti kluku na tomto webu a dělej něco jiného. Už je to trapné. Existovaly tady uživatelky které byly Kapacity! vole.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Existují lidé,kteří jsou odborně vzdělaní,a ti by ti zcela jistě pomohli.Takoví ti,co většinou chodí v bílých pláštích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na peníze kašli.Máš jich dost,včera jsi chtěl dárek pro syna,poradila jsem ti letadlo.Dnes nevíš zase co si říct za prachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Ve vašich předchozích přispěvcích vidím , že studujete a sháníte wallhack do counter strike 1.6. Tak pokud máte opravdu syna, kterému je 15 a VÁM napsala nějaká firma, že by zaplatila za zveřejnění …, Tak jsem já vládce této planety.

Osobně nemám rád lidi jako jste vy, a pokud je všechno to, co jsem odsoudil pravda, omluvím se vám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SomeSam

Jedna z tvých předchozích otázek je „Chci začít hrát na kytaru, ale je mi 14…“ , v jedné z dalších říkáš že máš syna a v další máš 10 000 přátel na FB. Opravdu to není vtipné, zkus trávit čas užitečněji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnMary

Milý zlatý, už to, že máš 10 000 přátel na FB o tobě mnohé napovídá. Jsi to právě TY, kteří jsou hrozbou na FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

0,01 Kč x 10 000,– příjemců – za minutu práce je to snad dobrá cena !
Ale dostat takovou reklamu od přítele, vyhodím ho ze svého seznamu. Je to jen zneužití jejich důvěry ve tvůj ekonomický prospěch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek