striguška

Makedonští spoluobčané, žijí nějací v Ostravě?

ziji v Ostrave nejaci lide ,kteri se sem dostehovali z Makedonie?maji nejake sve sdruzeni nebo spolek,kde se treba schazeji a udrzuji styky se svou ,,komunitou"?

Odpovědi
Michal

Vadí vám?Dělají nepořádek?

Zdroj: život s menšinami

striguška

ne Michale,shanim krajany pratele,pro sveho kamarada,je to velice mily a vstricny clovek,chtela bych ho potesit,a krajene v Ostrave,to by asi bylo to prave…:-)

striguška

ne Michale,shanim krajany pratele,pro sveho kamarada,je to velice mily a vstricny clovek,chtela bych ho potesit,a krajene v Ostrave,to by asi bylo to prave…:-)

striguška

ne Michale,jste na omylu,znam jednoho a je to velice inteligentni,mily a vstricny clovek.Urcite by uvital pratele ,krajany…a tak ho chci prekvapit 🙂,co kdyby se treba nekdo ozval,hm?