nevzdelaneja

Mají všichni teroristé vygumováno v hlavě, nebo můžou mít i „zajímavou motivaci“?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Všichni určitě nemají vygumováno. Jedna z nejznámějších teroristek dvacátého století Ulrike Meinhof byla nadprůměrně inteligentní.

Další odpovědi
zjentek

Určitě mají silnou motivaci. Kdo by se taky stavěl konzumu, požitku a obžerství bez pádné motivace?

redy

Člověk kterej dokáže vraždit lidi, musí mět vygumovanej mozek.

A je jedno z jakýho popudu či náboženstv vraždí…

OMG, jak to myslíš, zajímavou motivaci?

Kepler

Svým způsobem v hlavě vygumováno mají, jako všichni náboženští fanatici, bez ohledu na víru. Zatraceně silnou motivaci jim dali američané a spol., kteří se neustále se*ou do arabských věcí. Jak bylo řečeno v seriálu Kosmo: udělali tam pár vrtů a pak hned zjistili, že se v jejich zemi porušují lidská práva. 🙂

ten který je

Silnou motivaci můžou mít strůjci státního terorismu.To rozhodně nejsou primitivové sedící za volantem nákladního auta,drtící nevinné civilisty nebo šílenec se sebevražednou vestou v metru.

dr.luha

Mít po smrti k dispozici 72 panen je určitě zajímavá motivace. Bezvěrci a jinověrci si mohou koupit jen ty nafukovací.

Jukatan

redy píše, že musí mít vygumováno- to znamená, že američani, kteří dvěma bombama zavraždili tisíce lidí mají supervygumováno. Hitler taky označil Slovenské národní povstání za zločin teroristů. Koho chceme očernit, toho nazýváme teroristou, jen proto že se snaží bránit svoji zem a svoji demokracii proti velké přesile a arogantní demokracii. A to nemusí vůbec znamenat, že má v hlavě vygumováno.

algraksson

ne tyhle lidé jako jsou teroristé nesou vygumovaný ale jsou to lidé který nemaj a neznáj soucit Lásku jsou to takoví spíše nášlapné Miny na který když člověk šlápne tak ho to roztrhá na kusi tím Myslím lidi bez absolutnýho soucitu Lásky Tolerance bezohlednoti vůči druhým prostě horší než zvěř která zautočí jenom když má hlat a žizeň tak rozcupuje vše co se jí postaví do cesty

Lamalam

Kepler > náboženští fanatici??? Víš kolik obětí v Evropě má na svědomí ETA, IRA nebo RAF? Proti nim jsou islamisti zatím úplní žabaři.

ten který je

Lamalam : Po smrti Meinhof byl její mozek vyjmut a zkoumán po dobu pěti let.Na počátku 60 let byla operována s nádorem na mozku.To jen tak pro zajímavost.Byla to zvláštní osoba.

Kepler

Jasně, ale to už je historie. Dnes se klade rovnítko muslimský radikál = terorista. Ostatně IRA, to byla zčásti také náboženská záležitost: katolíci vs. protestanti. ETA je národní boj Basků za nezávislost – už složili zbraně. O RAF vlastně nic nevím. O Al Kajdě se určitě nedá říct, že to jsou žabaři – viz 11. září.