Savier

Mají všechny lidské rasy stejně velký mozek?

Nejlepší odpověď
Filip84

Pravděpodobně zhruba ano, v rámci tollerance – lidský mozek má 1.3 – 1.4 kg.

Ale my ani všecky rasy nemáme prozkoumány! Třeba Sentinelce, lidojedy v Indonésii, nebo v jihoamerických pralesech.

Další odpovědi
Dochy

Pokud si dobře pamatuju, tak jsou tam snad statisticky významné rozdíly. Ale na druhou stranu ty rozdíly nekorelují statisticky významně s inteligencí 😉 Ale možná si to pamatuju úplně blbě.

aliendrone

No, JE STATISTICKY DOKÁZÁNO, že takova divná rasa (možná je do zvláštní forma jednoho druhu nebo KDOTOSAKRAVÍ, co to je! 😉 ) má v průměru o 100g lehčí mozek, než zbytek populace. Blbé na tom je, že se s tou „rasou“ žít NEDÁ a bez ní už VŮBEC NE! 😉 😁

Savier

aliendrone: 😁 😁 👍

Tonda Káňa

Nemyslím si…