AndreiRanger

Mají psychyckou poruchu?

Tak by mě zajímal Váš názor, zda se jedná o psychyckou poruchu osobnosti, když se lidé na sociálních sítích fotí na „profilofky“ polonazí, nebo jen ve spodní prádle atd.

Na mě to působí dosti negativně – Váš názor?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne - moderní doba

Pokud se tak vyfotí holka, která vypadá jak modelka, tak si řeknu „dobrý, má co ukázat“ ale pokud se tak vyfotí stokilová ropucha, kde ji nejsou vidět ani tanga, protože ji přes to tečou špeky, tak se mi chce blejt:-((
A nejvíc mě dorazí ti její přátelé jak ji píšou „super, sluší ti to“ A ona jim pak za to ještě děkuje, tak to už je porucha:-((

Další odpovědi
zjentek

Ano mají problém

..protože od exhibicionismu je jen krůček k homosexualitě a tím pádem k rasismu

Agneta

Ano mají problém

Něco jiného by bylo si sednout do zahradní restaurace „nahoře bez“ :DDD

anonym

Ne - moderní doba

Vůbec nejde o dobu*) – ale pokud bys chtěl označit hloupost, nedostatek sebeúcty, exhibicionismus a narcismus jako psychické poruchy – se zlou by ses potázal…
;-D
Jako porucha je vždy označeno ´menšinové´ chování – tedy ´úchylní´ jsou vždy ti, jichž je menšina (to je prostá statistika)…
___
*) myslíš, že dokud nebyl FB (a podobné), lidé se takto nevystavovali??? – ale joóó, jen nebyli tolik vidět

Funna

Ano mají problém

Doplňuji:
a ten problém se jmenuje nedostatek soudnosti (někdy i sebekritičnosti)…
bohužel dneska, jak to není aspoň trochu skandální, tak je to nezjímavé…jsme docela „přežraná“ společnost…

ten který je

Ne - moderní doba

Vy nerozumíte co je umění.;-)
http://www.li­dovky.cz/umel­kyne-rozesilala-selfie-sve-vaginy-japonsko-ji-poslalo-za-mrize-1pk-/zpravy-svet.aspx?c=A140717­_152516_ln_zah­ranici_msl

Gawlio

Ne - moderní doba

Moderní doba?
To, že lidé nežijí svázáni v nesmyslném puritánství z dob minulých, neznamená že jsou psychicky nemocní. Obdivovat a nechat se obdivovat, ať už krásu nahého či polonahého těla či názoru na tělesno je dle mě věc normální mající kořeny v daleké antice. Každé tělo je něčím a nějak krásné a ojedinělé a komu vadí přílišná adorace vlastních těl jeho přátel na sociálních sítích, má asi spíš problém sám se sebou a není spokojen se schránou vlastní. .)
Doplňuji:
zzzzz: Pokud rozlišuješ lidi na sociální síti podle vzhledu neumíš se na sociální síti chovat.

PetrXY

Ano mají problém

anonym

Kdysi i jen odhalený kotníček byl problém, pak přišly minisukně, dnes se je to normální. Prostě se uvolňuje morálka, ale i v tom negativním smyslu, napadání lidí i bezdůvodně, okrádání druhých apod.

Funna

jasně, že se morálka uvolňuje…ale to neznamená, že bych měla v parku (podle tohoto měřítka) za chvíli zakopávat o souložící páry…nejsem žádný puritán, ale nemám potřebu hledět na profilech na vyžrané bečky ve spodním prádle…to se ty ženské fakt nevidí, jak hrozně vypadají??

gagaga

ja si o sobe myslim, ze jsem hoooodne tolerantni ..,
ale prijde mi taky prihlouply, nez aby obtlousla a dokonce i postarsi zenska resila svoji postavu cvicenim a stravou , tak se vyfoti v nejaky podprde od vietnamcu a mysli si snad, ze je sexy ..
brrrr, me je to odporny

ja mam taky svuj vek, ale taky svou postavu
kterou mam ale fakt " vydrenou " ..
ale je mi 50 , a proto bych bych se ani ve fitku nesvlekla jen do tilka ..
ale je to kazdeho vec
ja mam sice svaly po celem tele, ale v mozku mi chybi ;(
beee

  • iv-

Agneta

a co takhle namalovat čerta na zeď? : „plná rovnoprávnost“ v zahradní restauraci při 35°C ?
mám to zadat jako otázku, nebo anketu?
(ale už si ten řev umím představit)