paresof

Mají koňské žíne v matraci vliv na potlačení exémů a alergických reakcí?

Nejlepší odpověď
MacaM

To opravdu nevím, ekzémy a alergie mají původ nejvíce v tlustém střevu, kde se nachází 80% celkové imunity těla. Z vlastní zkušenosti, kdy měla dcera atop. ekzém, Vám doporučuji české 100% přírodní bylinné produkty. Napište mi, ráda poradím, co nám konkrétně pomohlo. Marcela (maca.lvz@seznam.cz)

Další odpovědi
lukino

Ahoooj, nedávno jsem narazil na stránky prodávající matrace s koňskými žíněmi. S manželkou vážně uvažujeme o pořízení, odkazuji Vás přímo na ně. Mají tam hodně podrobných informací.

Zdroj: www.prirodni-matrace.cz/ma­terialy-pro-prirodni-matrace/konske-zine-do-matrace

elektrikář

Těžko je to přírodní materiál spíš bych se přikládal že se v nich drží prach, a roztoči. A pokud nějaké alergie máte může je to zhoršovat.

margotka

Při výrobě postelí se koňským žíním vyrovná jen málokterý materiál. Koňské žíně vynikají nad ostatními materiály svou charakteristickou a výjimečně účinnou ventilační schopností. Jsou duté a vlhkost jimi proniká tak rychle, že je po navlčení stačí otřepat, a jsou
okamžitě suchá. Koně tudíž disponují jedinečným ventilačním systémem. Díky schopnosti rychlého schnutí koňské žíně představují ideální materiál pro výrobu matrací, protože důsledkem změn tělesné teploty člověka během spánku je často vlhkost způsobená pocením.

Zdroj: hastens.com/cs-cz/ZKUENOSTI/Pi­rodni-material/