zbyndo

Má zhrubnutá spodná pera niečo spoločné s nadmerným pitím alkoholu?

Posledné týždne som si zvykol zastaviť sa, keď idem z práce,na jedno pivečko, všimol som si, že chlapíci do seba kopú poldecaky, očividne nie pre chuť.Veľa ich tam má spuchnutú spodnú peru.Napadlo ma,(asi je to hlúposť),či to nemajú z toho,ako sa tá pálenka leje práve tadiaľ

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to docela možné. Rty nemají ochrannou pokožku a tak jsou citlivější, při podráždění se překrvují. Jestli to ale nemají z toho, že po návratu z hospody vždy dostanou po papuli.:-)