odik

Má zde každý zlatý uživatel svůj „fanklub“, který mu dává body ať už píše dobré či špatné odpovědi?

Když tak procházím některé otázky a vidím ty palce u odpovědí, které jsou zcela mimo – tak si říkám, za co ty palce mají? Občas jsou některé odpovědi třeba aspoň vtipné, ale to uživateli, který zde hledá radu, také moc nepomůže.

Pokud Vám to taky tak přijde, jak by se proti tomu dalo „bojovat“? Dřív tu byly záporné palce, ale to lidé také zneužívali.

Nejlepší odpověď
anonym

Jeden napíše odpověď, která je správná a jeho „kumpáni“ ho začnou hned bodovat, když to samé napíše někdo, koho zatím neznají, nebo někdo, kdo v dřívějšku s „kumpány“ měl slovní potyčku, ani si ho nevšimnou, nebo ( a to spíš) mu napíšou něco, čím ho urazí, o to jde, chápeš? Je otázkou, proč to vlastně dělají, když po zlatu už vážně nic není, povídá se o nějakým tričku, ještě ho nikdy nikdo neviděl 😁 Jak chceš proti lidské hlouposti a zlobě bojovat? Tady chceš bojovat? A naco? Stejně se ti jen vysmějou, pomluví a nahlásí jako škodnou, zatímco oni se „drží“ kodexu zuby nehty, ale to je jiný kodex, ten jejich, oni si ho vykládají jinak. Čti rychle, než mi to jeden z nich nechá zmizet a radši se tam zapikej, aby ti nezačaly chodit výhružky a různé nechutnosti, to je totiž taky celkem běžné

Další odpovědi
JájsemRaibek

odiku asi takto:
Pokud položím otázku já, tak si můžeš být jistý, že každý za svou odpověď obdrží palec, ať je odpověď jakákoli.
Mají to prostě za námahu, za snahu odpovědět.
Bohužel jsou tu i tací, kteří i velmi dobrou odpověď neohodnotí.
A jinak je mi celkem jedno jestli ten či onen dá palec tomu či onomu. Každý má své oblíbence a neoblíbence.

quentos

Negeneralizoval bych, „každý“ určitě ne. A i kdyby, tak co – jak už bylo řečeno, po zlatu už nic není, tak je to jedno, ne?
Mám spíš takový dojem, že tento mýtus pochází od závistivých uživatelů, kteří se aktivitu zlatých snaží pošpinit.
Kuriózním případem jsem byl já sám: kdysi se mi tu vytvořil „fanklub“ z uživatelů, o jejichž existenci, natož totožnosti jsem neměl ani ponětí. Admin to vyřešil tak, že mi sebral asi polovinu (možná méně – už si to nepamatuju) bodů, z čehož jsem si na jednu stranu nic nedělal, na druhou stranu jsem to cítil jako určitou nespravedlnost, protože za ten fanklub jsem nemohl (ozývaly se tu hlasy, že snad kvůli bodům verbuju rodinné příslušníky či snad – no považte! – své studenty. Proti takovému křivému obvinění jsem se jasně ohradil). I přes to přese všechno jsem té zlaté mety dosáhl i bez nějakého „fanklubu“.
Jak by se proti tomu dalo bojovat – jiný než mechanický způsob mě bohužel nenapadá (u štědře bodované odpovědi vysledovat, od koho palce jsou a zda daného uživatele boduje často, dále to řešit individuálně).

redy

To nevím,jestli každej zlatej má fanklub.
Měl si počkat stouhle otázkou, až budeš zlatej.
Nevyzněla by tak závistivě.

A bojovat se mi nechce, proti nikomu, ani ničemu.

briketka10

je to tady obvyklá záležitost, jak napsala Samba,
ale já čtu správný odpovědi ty boduju samo i ty
nejvíc vtipný hodně i nominuju, když tu nejsem
moc otázek nepokládám, protože nemám potřebu
je to vše na netu jen něco co není, tak se poradím
tady to je všechno a je pravda, že pár lidiček tu
mám víc oblíbených a jen co by se za nehet vešlo
ne :))

že dostávají palce nesprávný odpovědi toho jsem
si všimla už dávno a proti tomu se bojovat nijak
nedá to mi věř..

e1232851@trb

ano nějaká taková „mafie“ tady řádí :D :D :D

zzzlatokopka

Quentosku pleteš se:-)
Po zlatu jsou dvě zlata 🙂 Proto jsem tu zlatokopkou:-) už běžím za dalším:-DDD

Vidíš to ja nejsem zlatá a mám fanklub:-) ne, nemám, dělám si srandu, já se boduji sama z druhých niků:-DDD

ReHu

Každý zcela jistě ne.
Ale jak píšeš, vodítkem mohou být hromadně bodované, někdy špatné odpovědi 🙂.

anonym

Je, ale neupozorňuj na to. Pomstí se ti tak, že ti budou vše mazat.

Nevíteto?

Já se snažím bodovat odpovědi podle toho jak se mi líbí bez ohledu na to, kdo je napsal. Na odpověď na svou otázku většinou oboduji všechny (za snahu odpovědět). 🙂

lexx

nepřeháněj…

anonym

Odíku dráždíš hada bosou nohou a to se mi líbí.

odik

quentos: Doufám, že tím závistivcem nemyslíte mě. Mě potěší, když autor otázky dá mojí odpovědi palec = cítím se, že jsem mu pomohl … ale jinak mi jsou body fuk … jen mi přijde, že to degraduje kvalitu serveru, když jako první se zobrazují odpovědi „oblíbených“ místo odpovědí „kvalitních“ …

anonym

Přesně tak,moje slova.

quentos

to určitě ne, osobně si to neberte. Ale byli tací, kteří mě jmenovitě atakovali a podezřívali z bůhvíčeho… což je paradox jako prase, protože kdyby mě znali osobně, věděli by, že na poctivosti si zakládám (ačkoliv už jsmče na to párkrát dojel).

odik

Samba: Tričko bylo myslím na SK verzi.

anonym

🙂, odík, jak píše briketka10, určutě maj jen velký čísla, já bych v něm zabloudila, ale aspoň zmínka o něm by tak nějak potěšila, vždyť už jsem taky stříbná 🙂…to si všimnul málokdo

briketka10

odíku

tady taky tričko bylo někdo ho dokonce dostal,
když dosáhl stříbra mě ho taky slibovali a nic !

  • iv – ho obdržela, ale já ho stejně nechci je moc

velký a jsem hubeňour 😁