Angi-Shy

Má zaměstnavatel / jeho účetní / sekretářka právo dávat mé rodině informace o stavu a vývoji mého pracovního výkonu?

Mám pocit že je to celkem má soukromá věc kterou by nikdo z mé práce neměl mít právo dávat jiným osobám, at už se jedná o povýšení, vyhazov, výpověď, výhody, změny atd. A mohu se proti tomuto předávání informací nějak hájit?

Nejlepší odpověď
Edison

Jsem téhož názoru. Mimo vztah zaměstnanec – zaměstnavatel do tohoto nikomu nic není.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nesmí podávat informace. V tomto případě jde o porušení GDPR a případná pokuta může být velice citelná.

Mc Merkurion

… ne, nemá … no jo, ale zdbrnout tě je vcelku normální,to už nejni funkcionář/ka, ale drbna …