stasko

Má větší objem E mailových zpráv (cca 320) na zpomalení internetu? Děkuji za odpověď. Megalaik.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud myslíš cca 320 emailových zpráv uložených ve schránce na emailu, tak ne. Ty pouze prohlížíš při otevření mejlu zprávu uloženou někde na serveru.
Internet by ti zpomalovalo např. pokud by email obsahoval přílohu a ty jsi jí otevíral.
Ale jinak ne.

Další odpovědi
anonym

Pokud nepouzivas lokálního email klienta (outlook, Thunderbird apod.) ale používas přístup k emailu přes web, pak ne .. nezpomaluje, můžeš jich tam mít klidně 10 tisíc, internetové připojení to nijak nezadusí