Avatar uživatele
skorcovaz

Má Vaše autolékárnička povinnou výbavu?

Doplňuji:
Já jsem ji pořídila v létě (Tesco), hned po koupi auta.. Ještě jsem ji ani neotevřela, je tedy v původním balení. Snad je tam všechno jak má bejt, musím se podívat, mno preventivně si dnes koupím ten bulvární plátek – Blesk, je tam totiž ta karta první pomoci, co je od ledna povinná.. Přeji hodně šťastných kilometrů bez nehody..! :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, bigbít před 4905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Zrovna včera jsem kupovala u nás tu novou Autolékarničku která má být od roku 2011 povinná
Doplňuji:
Taky jsem si Blesk kde je karta první pomoci byla před chvílí koupit.

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnr54

Lékárničku mám,ale prošlou.Ještě mám do konce roku čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Právě včera jsem si koupil novou tak,doufám,že je tam všechno co tam má být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Mám letos koupenou ( kvůli skončení doby platnosti )starší typ, který platí pouze do konce roku a zavčasu koupený i nový typ lékárničky dokud jsou. Jen je škoda, že starší typ lékárničky se nemůže používat do skončení doby použitelnosti, anebo že doplnění na nový typ je skoro stejně drahý jako nová lékárnička ( tedy aspoň u nás ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Byl jsem nma pouti a tam je prodávali za 180 Kč. Tak jsem hned dvě koupil. Jo a máte tam kartu první pomoci ? Tak jak ji tam dává výrobce není podle vyhlášky a dost často tam není.
Měly by tam být názorné obrázky s popsaným postupem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Před měsícem jsem kupovala 2 lékárničky ,protože obě auta již měly prošlou.Jedna byla za 340kč-fakt lidová cena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Lékárničku jsem si kontroloval letos na jaře a s úžasem jsem zjistil, že byla prošlá už v době, kdy jsem to auto na podzim 2007 kupoval. No ale novou jsem si ještě nepořídil, přiznám se. Moc s tím autem nejezdím, takže riziko problémů je malé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Není nová lékarnička jako nová. Poslední novela proběhla letos, VYHLÁŠKA č. 216/2010 Sb.,
výrobce nestíhá, ceny jdou nahoru, pak v akci koupíte za 300Kč.
Pozor na moto lékarny, ty musejí být podle této novely!!!
Ale lze sehnat levněji, a kdo je z okolí Pardubic a chcete levnější.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava