Má v tom horku cenu otevírat okna?

Jedna známá mi poradila, že ve velkých vedrech je lepší okna nechat zavřená kvůli ochlazení, aby dovnitř neproudil teplý vzduch, co si o tom myslíte, je to pravda?

Nejlepší odpověď
Kepler

Něco na tom je, ale ventilovat by se přece jenom trochu mělo (zvláště u kuřáka). Já bojuju s vedrem jinak, a sice stylem „Miss mokré tričko“. Spolu s mokrým ručníkem na hlavě jsem vážně k sežrání, ale hlavně, že je mi fajn.

Další odpovědi
Malvína

Ano, já okna přes den neotevírám. Mám je i zatažená. V noci otevřu a do okna v ložnici pověsím mokrý ručník. Ochladí a lépe se spí.

fcoop

Když venku mrzne,napadlo by tě nechat otevřená okna?

marci1

Přece si nebudeme doma topit? 🙂

eliskajaskov

je to pravda a ješte zatahnete :)

Mc Merkurion

… otázka je špatně položená: má v tom horku cenu zavírat okna ??? již několik dní mám okna dveře ve dne v noci otevřené (samozřejmě na dvůr) …

zjentek

Jo, doporučují okna zavírat. Má to logiku. Ovšem málokdo ti napíše něco o tom, že domácnost vytápí lednice a podobné spotřebiče, takže…

Keplere, mně se nejlíp osvědčil mokrej šátek na krk a zkusil jsem snad vše. Prostě šátek na holým těle zabírá. Nejlepší je pionýrský, ale kvalitní! Nesmí být ten silonový, který já sice neznám, ale vím, že řadoví pionýři takovej měli..