Terez59

Má smysl zkusit biatlon v 16 letech?

Ráda koukám na biatlon, na bežkách jsem stála třikrát a střelbu jsem zkusila dvakrát, má smysl zkusit biatlon, když mi je 16 let?

Odpovědi
Drap

Proč ne? Připrav se ale na to, že budeš mít co dohánět a trénování bude vyžadovat zvýšené úsilí.

Gus_Fring

Na to ti tady nikdo neodpoví. A i kdyby ti někdo řekl, ať to neděláš, že na to nemáš, tak by ses opravdu rozhodla (ne)změnit si život na základě nějaké anonymní tváře, která možná taky chtěla být biatlonistou anebo biatlonistkou a nezvádl/a to anebo jí taky někdo řekl: „Ne.“

Chceš to zkusit? Tak běž a neztrácej tady čas. Nemáš co ztratit, jen se neboj a věř si. Třeba za rok zjistíš, že to není to, co tě naplňuje. Anebo ti budeme za pár let fandit na zimní olympiádě. Ale kdybys to neudělala, tak si jednou, až ti bude čtyřicet, vzpomeneš při sledování biatlonu na to, že jsi to chtěla zkusit. A potom by tě to mrzelo. Až ti bude čtyřicet, tak bude později. Ale nikdy není úplně pozdě! Děláš to kvůli sobě a ne kvůli tomu, aby ses někomu zalíbila anebo získala ocenění. Jen kvůli sobě! Na to si pamatuj a podle toho se rozhodni, zda to chceš kvůli sobě dělat. Zda tě to bude bavit a naplňovat. Hodně štěstí :)

elkon

Pokud máš možnost, tak to zkus. Třeba máš talent a půjde ti to dobře.