amanter

Má smysl mít v PC Advanced SystemCare i CCleaner? Mám to léta, až teď mne napadlo, jestli je to k čemu.

Má smysl mít v PC Advanced SystemCare i CCleaner? Mám to léta až teď mne napadlo jestli je to k čemu. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Roman71

U těchto programů je to tak 50/50. Naučil jsem se ve Windows používat jeho vlastní nástroje pro čištění a údržbu systému. Jsou na tolik efektivní, že tyto dva vámi zmíněné programy můžete s klidem odinstalovat.

Budete-li chtít vědět víc, napište mi. Poradím vám, jak na údržbu.

Další odpovědi
jáára

Je to malware.

amanter

Co to znamená, že je to malware? Vložil jsem si je tam sám. Jak mám tedy čistit, repektive zrychlovat PC? Díky