Má se (z hygienického hlediska) holit v rozkroku?

Nejlepší odpověď
Tata

Vážený anonyme, každý vlásek na tvém těle má svůj účel a své odůvodnění. Je jisté že člověk pomalu ale jistě spěje k tomu, že se stana zcela holím. Proto ti doporučuji ohol si rozkrok a popostrč vývoj o kus dál. Já jsem chlap a posunuji vývoj dopředu každý den. Uvidíme jak dlouho tě to bude bavit. Já totiž vím co takové holení obnáší ať se jedná o rozkrok nebo o tvář. Pravidelné každodenní holení tě jistě čeká, protože tření strniště o stehna bych nepřál ani největšímu nepříteli. Pokud to chceš dělat jen kvůli hygieně, tak si uvědom, že pokud se budeš mít normálně dvakrát denně, nehrozí ti žádné hygienické riziko. A nakonec nezastírej módní trendy bojem za zvyšování hygieny.

Další odpovědi
ReHu

To je věc názoru.
Četla jsem názor, že ano a že i , právě z tohoto důvodu, mezi „půlkami“. V létě se doporučoval pudr na zásyp proti zapaření.

Miroslavst

Když jsem měl hlavu v rozkroku, zkoušel jsem to a holit mě nešlo, takže to dělám v koupelně před zrcadlem.

venkovan

Chudák pračlověk. ten se musí ve svém hrobě krouti jako hodiny, že byl takové prase a neholil se. Jak to, že jsme se dožili bez holení dnešní doby.

Martina S.

Já se holím už 16 let a myslím si že to je hygienické a zase tolik práce to nedá.