Má se (z hygienického hlediska) holit v rozkroku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vážený anonyme, každý vlásek na tvém těle má svůj účel a své odůvodnění. Je jisté že člověk pomalu ale jistě spěje k tomu, že se stana zcela holím. Proto ti doporučuji ohol si rozkrok a popostrč vývoj o kus dál. Já jsem chlap a posunuji vývoj dopředu každý den. Uvidíme jak dlouho tě to bude bavit. Já totiž vím co takové holení obnáší ať se jedná o rozkrok nebo o tvář. Pravidelné každodenní holení tě jistě čeká, protože tření strniště o stehna bych nepřál ani největšímu nepříteli. Pokud to chceš dělat jen kvůli hygieně, tak si uvědom, že pokud se budeš mít normálně dvakrát denně, nehrozí ti žádné hygienické riziko. A nakonec nezastírej módní trendy bojem za zvyšování hygieny.

Další odpovědi:

Zlatý

To je věc názoru.
Četla jsem názor, že ano a že i , právě z tohoto důvodu, mezi "půlkami". V létě se doporučoval pudr na zásyp proti zapaření.

Zlatý

Když jsem měl hlavu v rozkroku, zkoušel jsem to a holit mě nešlo, takže to dělám v koupelně před zrcadlem.

Zlatý

Chudák pračlověk. ten se musí ve svém hrobě krouti jako hodiny, že byl takové prase a neholil se. Jak to, že jsme se dožili bez holení dnešní doby.

Bronzový

Já se holím už 16 let a myslím si že to je hygienické a zase tolik práce to nedá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1915
Zlatý mosoj 1567
Zlatý marci1 1425
Zlatý annas 1155
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 758
Zlatý Kepler 625
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.