Spamaregiter

Má rozložení vlasů na hlavě vliv na myšlení?

Myslím tím, že když máte třeba jako pankáč, jestli se vám lépe myslí?(lepší příval vzduchu)
Nebo když má někdo dlouhé tak má hlavu zahřátou a moc mu to nemyslí.
Je na tom něco pravdy?
Doplňuji:
Tam to je tak smíšené..

Nejlepší odpověď
Lamalam

Podívej se na portréty největších myslitelů a udělej si podle nich obrázek sám.

Další odpovědi
anonym

Je to úplně fuk – důležité je mít vlasy (a nejen vlasy) uspořádány tak, aby neodváděly myšlenky nepatřičným směrem (jinam) – tedy pokud možno pohodlně.
😉