Bořek Dvořák

Má roční období vliv na otevřenost k namlouvání/sez­namování?

Docela se touto otázkou zabývám, rozdíl vidím zejména v zimě – tedy nyní. Z mojí zkušenosti jsem historicky nejvíce partnerek poznal na jaře a v létě. V zimě mám dojem, že jsou lidi obecně uzavřenější a tudíž i na úrovni otevřenosti k namlouvání. Jak to vidí ostatní? Předem díky všem, kdo se zapojí do diskuze. PS: Lovu zdar!
Anketní otázka je nasnadě: Ve kterém období jste začali chodit s vaším současným partnerem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jirka F

Jaro

Ano určitě jaro to řádí jak pominutý.A všímají si i mě i když jsem ošklivý.Holt jde na ně jaro.

Další odpovědi
ivzez

Zima

Kdysi jsem v jednom článku četla, že nové vztahy se nejčastěji
navazují na podzim, kdy lidé – opálení a odpočatí po dovolené –
působí přitažlivěji.

marci1

Podzim

Bylo „babí léto“, byli jsme opálení a na sobě měli bílé oblečení. 🙂

aliendrone

Jaro

Myslím, že tvá úvaha je platná. Především na jaře k tomu dochází – tedy pokud jde o mne. Ženy mají díky oteplení mnohem větší možnost poodhalit své „výstavní zboží“, dlouhou zimní dobu skryté pod všelijakými vrstvami bund, kožichů, svetrů a kalhot! ;) :D :D

To najednou do člověka vletí energie (naakumulovaná přes zimu), že se až sám diví. Něco na tom bude, také jsem „nejvíc otevřený“ k navázání známosti na jaře a v létě. Na podzim a v zimě útlum – chci mít klid. ;) :D :D

Tajemný host

Léto

Zcela určitě je to léto.Teplo dělá s hormony zajímavé věci.Dále jsou to velké svátky,kdy nejvíce doléhá samota na osamělé lidi

Best_holčina

Jaro

Na jaře, takže teď, si mě začal všímat víc jeden kluk, který se mi už delší dobu líbí. Nojo, to naše jaro❤