Michal Kole

Má princezna Kate Middletonová v Lindoově křídlě londýnské nemocnice Panny Marie i koupelnu a záchod ?

Jak často se bude smět Kate osprchovat? Jednou týdně jako v české věznici ?

Koupelnu a záchod v TV neukazovali takže otázka je logicky na místě.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Rodit bude Kate v Nemocnici sv. Marie v Paddingtonu v centru Londýna. Předběžně se počítá s třídenním pobytem v celkové ceně přes 300 000 korun. V pokoji je luxusní koupelna s WC, satelit, televize, internet, rozhlas, lednička a trezor na osobní cennosti.

Soukromí rodičky zajistí tmavé závěsy a atmosféru pro změnu denně čerstvě nařezané květiny. K dispozici má být i speciální relaxační křeslo pro nastávajícího otce, ve kterém může princ William (31) v pohodlí trávit u lůžka manželky dlouhé hodiny bez toho, aby ho pak bolelo jeho urozené pozadí. K jídlu si může pár poručit, cokoliv ho jen napadne. A k dispozici je i bohatý nápojový lístek s těmi nejvybranějšími víny.
Plánovaný třídenní pobyt Kate přijde poplatníky asi na tři sta tisíc korun .
http://www.ex­tra.cz/takhle-vypada-porodni-sal-pro-slechtu-ctete-jaky-luxus-ceka-na-vevodkyni-kate-middleton

Zdroj: http://new.bles­k.cz/clanek/os­tatni-mobilni-aplikace-celebrity/201691/lu­xus-za-statisice-tady-bude-rodit-kate.html

Další odpovědi
Drap

Myslíš snad že na záchod chodí přes dvůr ? Je běžným standartem, že v nemocnicích jsou volné sprchy a WC

tatanka

Vážený pane Kole Michale, samozřejmě, že má a prosím nesrovnávejte nesrovnatelné, občas či lépe napsáno jsou Vaše otázky dost mírně řečeno divné.

led

Princezná Kate nie je sociálny pacient, uytovanie a služby má na veššej úrovni.
Doporučujem vám hneď sadnúť do lietadla (netreba vlastného, stačí linkou) a presvedčiť sa na vlastné oči.

anonym

Pane bože, to jsou otázky.

Funna

jasně, že nemá…její blahorodí si zajde ven na latrímu…a o sprše si může nechat jen zdát…přece je to „jen“ matka budoucího krále Anglie, tak proč by měla mít jakákoliv provilegia…

PS: tvé otázky mě občas hodně udivují…ve kterém žiješ století?