davorkos

Má Pavel Novotný podíl na smrti Ivety Bartošové?

Kdo uštval Ivetu Bartošovou? Její manžel Rychtář? Nebo bulvární novináři v čele s Pavlem Novotným?

Odpovědi
Edison

Ačkoli si myslím, že je to buran, kterej na postu jakéhokoli politika nemá co dělat, bo to neumí myslím, že s tou špínou na něj se to už jen přehání. A to mu může už jen nahnat falešný kladný body… Koukám, že někteří zdejší uživatelé taky nepřemýšlej.

Kryšpín

Jo Bulvár, ale je to nečtěnější plátek a řada občanů potřebuje hltat která dáma má nové poprsí, odkud posílá krásná selfíčka anebo jak má roztažená klepeta a pod.

Mc Merkurion

@davorkos: … to máš ze sluníčka nebo od narození ???