slevin

Má někdo zkušenosti s vyplňováním anket za peníze? Dá se takto něco vydělat, nebo je to podvod?

ma nekdo zkusenosti z vyplnovanim anket za penize?da se takhle neco vydelat?nebo podvod?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mám zkušenost jenom s Cennými názory. Odměny jsou spíš jen symbolické, 2× jsem dostal kupóny do Tesca v hodnotě po 250 Kč. Daleko zajímavější je práce v terénu pod hlavičkou některé z výzkumníků veřejného mínění apod. Na sociologických průzkumech jsem si tak už vydělal několik desítek tisíc.

Další odpovědi
ivzez

Podvod to není, ale vydělá se tak jen pár
desítek korun (např. 40 Kč) za čtvrt roku.

Hlada

Mám zkušenosti s i-vyzkumy. Za 4 roky, co jsem tam registrovaný, jsem si vybral pouzázku na zboží z Alzy za 200 a loni dokonce hotovost 400 Kč, takže podvod to není. Zhruba odhaduji, že jsou to asi 2 Kč/min.

Arne1

Pár stokorun za rok to hodí.
Většinou je to na jedno brdo – jak na vás působí ta a ta reklama a máte po jejím shlédnutí lepsi názor na výrobce ?