ven.cik

Má někdo zkušenosti s ermailem ?

Vidím to na internetu docela často, ale přijde mi to jako podvrh, ale nemám s tim žádné zkušenosti, tak nevím…Je tady někdo, kdo to zná a třeba to někdy zkusil…? http://www.er­mail.cz/

Nejlepší odpověď
Bedy

Na eRmail a podobné systémy jsem četl jen negativní recenze.

Další odpovědi
pusinka50

Při registraci ti připíší stovku k dobru. Nejdřív mi posílali reklamní e-maily, které je třeba rozkliknout (otevřít), v hodnotě 1–2 Kč za jeden e-mail, každý den tak 1–2 maily. Po několika týdnech posílali e-mail za 0,50 kč a tak 2–3 meily týdně. Tak si to zpočítej. Navíc, i kdybys několik let rozklikával a přišel si na pár set korun, údajně mají v obchodních podmínkách (které nikde nenajdeš), že při dosažení tvého zisku určité hranice, kdy by sis mohl své peníze vybrat, ti tu hranici posunou výš. Takže když budeš mít např. vyděláno 1.000 Kč, posuneš se na hranici nutnou pro výběr na 2.000 Kč, když jí dosáhneš, opět se to posune na 3.000 Kč, takže vlastně nikdy nemůžeš peníze vybrat, protože nesplníš podmínku minimálního našetřeného vkladu

Tw!st

taky jsem to už řešil http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-stranka-www-ermail-cz-podvod