Tw!st

Není stránka www.ermail.cz podvod ?

Dobrý den, čtu ermaily ale chci zjistit jestli to nedělám zbytečně. částku si můžu vybrat až bude větší než 1000, nevím jestli se tam někdy dostanu ale kdyby ano dostanu to ? díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

taky je čtu od července minulého roku na účtu mám 360,60 Kč nevím jestli to dostanu nebo ne, tak psali to nic mě to nestojí nějaké čtení..
denně mi přijde jeden dva po koruně, padíku..

Další odpovědi
Hlada

Rozhodně nejde o žádný podvod. Kdo si ovšem myslí, že jde o výdělek, špatně pochopil princip. Jedná se o způsob adresného šíření reklamy.

Michal Kole

Nemyslím že by jsi bez práce tolik vydělal.

Budou v tom najěké háčky

Dle zákona by jsi tento příjem musel nějak danit a poskytoval by ti musel vystavit nějaký doklad.

Chce to pořádně a několikrát přečíst smlouvu a hlavně různé poznámky pod čarou.

Janasa

Taky ERmail odebírám. Jestli to je podvod nebo ne těžko říct, penízky pomalu přibývají, potom záleží jestli ti je vyplatí nebo ne. Ale věřím tomu, že sází na to, že spousta lidí se na to vykašle než dosáhnou výplatní částku a oni na tom v podstatě vydělají…

pedro111

Mám Ermail asi tři roky , je pravda , že jsem klikal když se mě zrona chtělo(nějakou dobu se mě nechtělo vůbec 🙂 , ale do teď (než jsem dosáhl 900,– kč) mě ermaily chodily za 0,50 kč , teď už chodí za 0,10 takže to asi podvod budea 1000,– je v nedohlednu ☹