flinta

Přivyděláváte si někdo přes eRmail? Jaké máte zkušenosti? Nemusím se bát virů?

Privýdělek přes internet
Doplňuji:
Ano, je to druh klikačky. Všem Vám moc děkuju za vyčerpávající odpovědi.

Nejlepší odpověď
MrGandy

Tuto službu poznávám až od vás. Ale koukl jsem se do rejstříku IČO a firma tam je taky.

http://rejstrik-firem.kurzy.cz/hle­dej/?s=286+08+461+

Ale já obecně takovýmto věcem nevěřím, takže si to musím zkusit…
Doplňuji:
A ještě větši zisk z toho mají oni. Protože za klikáni na reklamy se dají získat velké peníze. Např, mám web, kam dám reklamu, na kterou když někdo klikně dostanu 1–5 kč Kč. Vynásobme to několika tisíci a máte výsledek.
Facebook je toho příkladem…

Další odpovědi
barnajka

Říkala jsem si, o jaký druh přívýdělku zase jde, to jméno jsem ještě neslyšela… Takže je to klikačka na reklamy? Jsem registrovaná v něčem podobným cca 2 roky. Vydělala jsem si za tu dobu kolem 20 kč :D Program (Hellomobile) slibuje odměny i v řádu několika set korun měsíčně, divila bych se ale, že tolik si tam někdo opravdu vydělá. Těch placených reklam mi chodí strašně málo – jedna, dvě do měsíce. Za každou se na konto připisuje několik desítek halířů (!!!). Pro maximální výdělky bych musela vynaložit maximální úsilí a zapojit do programu maximum svých kamarádů. Na to já nemám žaludek – proto ten směšný výdělek :))

Výnosnější je vyplňování online dotazníků a anket. Mluvila jsem tu o tom včera, tak víc kdyžtak v odkazu. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-vyplnovali-dotazni-pruzkum-verejneho-mineni

Oba portály jsou seriozní, vydělaný peníze opravdu vždycky dostanete – ale ani tady to není žádná sláva. Pozvánky do anket dostáváte relativně „často“, teoreticky by se vydělat dalo… Problém je ten, že první 1–3 otázky jsou „testovací“ – zadavatel ankety zjišťuje, jestli jste ta pravá cílová skupina spotřebitelů, která se mu aktuálně hodí do krámu. Když ne, dotazník se ukončí – a vy nedostanete buď nic, a nebo jen symbolickou odměnu za ztracený čas.
Jeden z programů je www.prosebe.cz a ten druhý www.ivyzkumy.cz. Za cca 2 roky jsem si vydělala možná 2000Kč. Dobrý i to, ale nájem z toho fakt nezaplatíte :)

tom004

Už mi přišlo pár nabídek na spolupráci,ale nějak nevěřím nabídkám typu, „byl jste doporučen“,„pan xy doporučil“,ap­.Takže,rovnou­ mažu.

Hlada

Nemám osobní zkušenosti ani blžší informace. Základní princip není zavrženíhodný. Virů se nemusíte bát. Nebezpečí virů se všeobecně zveličuje. Naprostá většina chyb vzniká mezi židlí a klávesnicí.

Toruk

Taky mi přišlo pár nabídek vydělat si tím, že otevírám maily, případně vyplňuji dotazníky. Považuji za nesmysl, že by vám někdo dal vydělat za klikání myší- leda by to byla nějaká mizivá částka o které nemá cenu se bavit…

Berušinka

Tak to je náhoda – včera jsem se zrovna zaregistrovala – za tu registraci hned dostanete 100,– a postupně Vám za maily budou chodit peníze. Peníze si můžete vybrat až na svém „kontě“ budete mít víc než 1000,–. Ale zatím nemůžu říct, jestli je to dobrá „brigádka“.

MILAN1961

JSEM REGISTROVÁN ASI TÝDEN A NA KONTĚ MÁM ASI 150,–,CO SE TÝČE SPAMŮ TAK ZATÍM V POHODĚ.

RQLM

Já na eRmailu jsem a zatím se mi to vcelku líbí. Za cca týden jsem měl na účtě 134 Kč (pravda, 100 Kč člově dostane rovnou), ale i tak se mi to vcelku líbí. Jen mi tam nějak blbne doporučování přátelům, spoustě z nich žádný mail nepřišel ani do SPAMu…

ad Hellomobile… oni se v posledním roce nějak zcela přetransformovali a dnes už, tuším, nenabízejí tu klikačku, co bývala dřív.

iceT

Kamarádka mojí kamarádky má kamarádku,která prý už měla „výplatu“,kolik netuším,a ptát se nebudu…

arygnoc

více zde:
http://www.er­mail.cz/link/NY­YmNjA2jNeJNNlcXCNcVVmj­le2cTVaa

možnose i příhlásit, nyní z bonusem 100 Kč!

mamamamamam

Dobrý den, tato platforma funguje tak, že když se přiblížíte k částce, kterou máte určenou jako cílovou, tak příjem s jednotlivých emailů se Vám postupně sníží až na 0,05 Kč zatím. Od roku 2011 mám 938,60 takže výplata cílové částky 1000,– Kč v nedohlednu :D :,(. Doporučuji se tím vůbec netrápit.