Rudolfino

Má někdo zkušenost s nějakým pěkným výletem po Mallorce?

Prosím,má někdo zkušenost s nějakým pěkným výletem po Mallorce a může se mnou podělit o zkušenost.Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já osobně ne,ale švagr(bývalý) když tam byl,tak že ze všeho nejlepší bylo,když si půjčili skůtry a projížděli se po okolí. On není ten typ,co by vydržel celý den na pláži. Přivezl nádherné fotky přírody,říkal,že kdyby se zůstal válet na pláži,tak tam nemusel ani jezdit.

Další odpovědi
Luss

Podle materialu z ruznych pruvodcu se doporucuje: komplex jeskyni „Draci jeskyne“ na severu ostrova, nebo vylet lodi na ostrov Cabrera, kde je prirodni rezervace, nebo brouzdani vnitrozemim, kde z horskych vesnicek je krasny vyhled na Stredozemni more a i samy vesnice maji byt malebne. Jak pise kropitko, nejlepsi je asi pujcit si nejake vozitko a jezdit a objevovat. Sama Mallorcu neznam.