Má někdo zkušenost s lázněmi Kynžvart? Nebo obecně s dětskými lázněmi?

Odpovědi
Janulka

Ahoj, podívej se na jejich stránky http://www.det­skalecebna.cz/, jinak od kamarádky vím, že to tam bylo super, skvělej personál, hodně jídla, za každého počasí venku, krásné okolí! Doporučuju!

Michal

Vím jen,že v dětských lázních bývá slušný personál.

Zdroj: život

pawlyk

Ahoj,
ja som tam stravil cca 2 tyzdne, aj ked nie ako pacient, ale ako instruktor. Boli sme tam totiz plavat s pohybovo-handicapovanymi detickami, takze netusim, ako kvalitny je personal, starali sme sa o nich sami. Zima je tam ale prekrasna! A rovnako aj bazen, bolo to tam moc prijemne