iTRAS

Má někdo doma československý film Cesta řeky k moři?

Viz http://www.csfd­.cz/film/248936-cesta-reky-k-mori/

Odpovědi
Rufus

Ten film, nebo spíš inscenaci si dobře pamatuji, tam byl Brzobohatý fešák, jen ten název mně zmátl, mě se zdá, že se to přímo jmenovalo Martin Eden. Ale těžko se ho dnes dohledáš…přesto přeji úspěch. P.S. Název filmu je zřejmě správný, spíš mě zmátlo to, že jsme měli doma knihu s názvem Martin Eden od J. Londona.

iTRAS

@Rufus: Právě, že jsem pořád hledal název „Martin Eden“ a pak v nějakém rozhovoru s p. Brzobohatým jsem se dozvěděl, že se tento počin nazýval „Cesta řeky k moři.“ Knížka Martin Eden mě naprosto nadchla, proto bych se rád podíval i na tento film/inscenaci. Ale děkuji za odpověď :)