Má nějaké nesporné výhody, pokud člověk legálně vlastní zbraň?

Nejlepší odpověď
dubraro

Možnost účinné sebeobrany je nespornou výhodou.

Další odpovědi
Lamalam

Nespornou výhodou legální zbraně je to, že se nemusíš obávat postihu za nelegální držení zbraně.

Kepler

Pokud ji bude nosit sebou, může mít větší pocit bezpečí. Ale pozor, je to dvojsečná zbraň. Nepřiměřená obrana, atd. Pokud by zbyl při přepadení nebo ochraně majetku čas, někdy stačí pohrůžka, nebo výstřel do vzduchu. V krajním případě bych střílel do nohy. Ale i tam je reálné nebezpečí, že útočník rychle vykrvácí.

still

Jen pro člověka, který ji potřebuje. Pořizovat si zbraň jen protože můžu nemá smysl.