zjentek

Má ministerstvo vnitra coby institut vůbec právo na podobný počin?

Zamlouvá se vám výzdoba budovy ministerstva vnitra? Stejná otázka byla položena jako anketní pod článkem zde>>>https:/­/www.novinky.cz/cla­nek/domaci-na-budove-ministerstva-vnitra-visi-vedle-vlajek-cr-a-ukrajiny-i-putin-40412956#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

(Osobně mám sato chutí podat na MV včetně bezpečnostních složek které tuto ubohost schválili, trestní oznámení zejména z důvodu ohrožení mé bezpečnosti státem a to přímo v mé rodné vlasti- ze strany ministerstva jde o další počin v řadě (tentokrát ovšem závažný), díky němuž se coby občan již nemohu ve vlastní zemi cítit bezpečně.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Je to ostuda a hazard. Abychom se nedivili.

Rakušan si vyjadřuje svoje názory a zneužívá svého postavení, protože dle průzkumů toto vůbec není názor lidu, lidé si takové symboly nepřejí. Přeje si to Rakušan.

Další odpovědi
Drap

Svědčí to o inteligenci nejen pracovníků ministerstva, ale hlavně o IQ samotného ministra Víta Rakušana, možná tím chce jen vláda vyjádřit přwa oaobu Rakušana, že je více proUkrajinská než Česka a na občanech Česka jí vůbec nezáleží

Ametyst

Ministerstvo vnitra se chová extrémisticky, protože tam pracují extrémisti, jak je vidět. Tihle aktivisti v cizích službách musí jistě vidět proruské síly všude kolem, asi jako Greta vidí CO2.

plebs

Je to nádhera ještě tam doplnit foto pod vlajku UA presidenta v jeho krásném triku a pod vlajku ČR dámu MO v nádherném triku s Putinem a pod Putina nápis trhni si nohou již plyn ani ropu nepotřebujem

Rocker

Je to ubohost.Doufám,že si Rakušan ten nesmysl zaplatil ze svéhoa ne zase z naších daní.

paul1

Myslím, že je jen reakce na podobné výčiny, které dělají Rusi v Moskvě a jinde po zemi.

cappuccino

Musela jsem se podivat 2×, abych tomu vubec uverila! Je to veliky hazard.
Rakusan by tam mel dat i svuj portret!!

plebs

Mravenec jsme ve válce bude možná také válečná daň tudiž, vláda odborné pětikoalice může provádět i nepopulární kro­ky.

Mravenec

A pětidemolice má od odbornosti dost daleko. 😁

Mravenec

ČR v žádné válce není. Jsi snad mobilizovanej?

Emefej

Mravenec > to mě zajímá, kde najdu ten průzkum? Prosím odkaz.

zjentek

Emefej> a co tak mrknout na dosavadní výsledky zmiňovaný ankety pod článkem? Nejsou tyto snad dostatečnou odpovědí?

Emefej

Anketa a průzkum jsou odlišné záležitosti. Už jsi podal to trestní oznámení?

Mravenec

Anketa a průzkum jsou synonyma = https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/an­keta

Mravenec

Pod článkem anketa, za jediný den již skoro 20 000 odpovědí.

https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-na-budove-ministerstva-vnitra-visi-vedle-vlajek-cr-a-ukrajiny-i-putin-40412956

zjentek

👍