Cascada

Má městský policista Prahy o noční směně čas na šlofíka?

Musí být celou noc vzhůru a vykazovat činnost nebo občas čeká v pohotovosti až se něco stane, třeba někdo přijde na služebnu nebo na výjezd. Jak je to s jeho noční vytížeností, zvažuju jestli se stát policistou, ale nerad bych celou noc šlapal po městě.

Nejlepší odpověď
Quimby

No samozřejmě, že nespí. Prostě když má noční, tak se musí vyspat před ní nebo po ní, ale to má i dost dělníků v nepřetržitým provozu a taky to zvládají, holt mají posunutí denní režim.

Další odpovědi
anonym

Ty v práci spíš?Proč by to měl dělat Cajt?no prostě nesmí,pokud tak činí,porušuje zákon,o nějakém víš,?at jde k lopatě!

honza19hk

to si malinko pleteš s hasičema. sice jsem u dorovolných hasičů ale vím že u profíků tedy HZS to je tak že když máš službu čekáš na hasičárně na vyhlášení poplachu mezitím si můžeš dělat co chceš např spát,čumět na TV atd… ale jakmile vyhlásí poplach musíš všeho nechat a mazat do garáže. U poldů to tak rozhodně není pokud máš noční službu tak bu´d jezdíš autem nebo chodíš pěšky či na kole. nelze ale zalézt někam do rohu a chrápat. ono taky málokterej polda chodí sám,většinou sloužíš ve dvojci.
Pokud si chceš v noci občas odpočinout jdi k hasičům. Ne vždy ale platí že se vyspíš,někdy jsou zásahy které trvají celou noc .obecně platí že v práci nejsi proto abys chrápal,někdy se třeba chvilka najde ale rozhodně to není v popisu práce.

zjentek

buď v klidu, budeš dělat celkem ho.vno ..statisticky profesionalita dorazí do český státní správy cirka za 40let.

Zdroj: světová zkušenost