kaasik

ma firma yazaki v plzni svoje svozi zamestnancu jestly ano jezdi i do zbuchu dekuji

Doplňuji:
toto si nechte uz zamestanej sem ale potrebuju vedet jestly ty svozy na nebo se musim dopravovat sam

Odpovědi
Michal Kole

Bohužel je to špatné, ale zaměstnavatel nemá povinnost Vás do práce dopravovat.

Většinou si zaměstnavatelé vybírají lidi co bydlí „blízko“ pracoviště, aby neměl problémy s dopravou nebo ti co mají s dopravou problémy vyrazí ve zkušební době, bez uvedení důvodu a má to bez starosti.