Avatar uživatele
dust8

Má cenu nyní kupovat Windows 11, když je člověk spokojen s Win 10, ale chtěl by pokročit s dobou, nebo počkat na Win 12?

Zajímavá 0 před 305 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Win 11 nemusíš kupovat, pokud to tvůj hardware dovolí, můžeš provést upgrade.
Ale je dost lidí, kteří se k Win 10 vrátili. Já také nikam nespěchám, operační systém Win 10 mě vyhovuje a mám ho na všech počítačích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Microsoft oznámil, že Windows 11 bude nejspíš poslední verzí tohoto operačního systému, jak to známe. Místo toho plánuje pravidelně aktualizovat systém ve formě tzv. „Služba jako software“ (Software as a Service). To znamená, že namísto toho, aby vydal nové „velké“ verze systému (jako bylo předtím Win 7, 8, 10), bude vydávat menší ale pravidelné aktualizace pro Win 11.

Co se týče nákupu, pokud máte počítač kompatibilní s Windows 11, měli byste dostat možnost zdarma upgradovat z Win 10 na Win 11. Nicméně, Microsoft plánuje tuto aktualizaci šířit postupně, takže nemusí být dostupná pro všechny uživatele najednou.

Pokud jste spokojený s Win 10 a nechcete se strachovat o případné bugy a problémy první verze Win 11, nemusíte se do upgradu vůbec spěchat. Microsoft plánuje podporovat Win 10 až do roku 2025, takže stále máte dostatek času na rozhodnutí.

Také je dobré připomenout se, že některé starší počítače nemusí být kompatibilní s Win 11. Než se rozhodnete pro aktualizaci, je dobré ověřit, zda váš hardware splňuje systémové požadavky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek