Kryšpín

Lze zjistit kolik procent zboží a potravin je dodáváno do ČR z Číny?

V Číně jsou porušována lidská práva a přesto je vysoká kupní aktivita pro čínské výrobky včetně cetek, které jsou osvobozena od cla.

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu, který je z roku 2019, jsou uvedené statistické údaje o vzájemné obchodní výměně. za posledních 5 let.

https://www.bu­sinessinfo.cz/na­vody/cina-obchodni-a-ekonomicka-spoluprace-s-cr/

„Čína: Obchodní a ekonomická spolupráce s ČR“

Porovnejte statistické údaje o dovozu a vývozu a druhy oroduktů či zařízení.

Edison

Hele, ale tohle sis taky mohl najít sám. Dokonce se právě nedávno tohle zmiňovalo i v bedbně…

Kryšpín

Annas děkuji za odkaz, ovšem rudá Čína solidně ovládla náš trh.

EKSOT123

Z druhé strany je dobře, že Čína od nás bere kůrovcové dřevo, kterého je u nás teď přebytek a je jinak téměř neprodejné.