dcludy

Lze žákovský průkaz užít i o prázdninách?

Dobrý den,
Zajímalo by mě, jestli mi platí ŽP i přes prázdniny nebo jen do 30.6. jak je uvedeno na průkazu? Popř. jestli lze nějak tuto slevu uplatňovat i přes prázdniny nějakým prodloužením průkazu apod.
Díky!

Odpovědi
icurusL

Jestli je na průkazu uvedeno, že platnost končí 30. června, tak ne, o prázdninách ho opravdu nemůžeš používat. Samozřejmě, jestli i po prázdninách budeš stále žák, tak si to můžeš obnovit, ale pochybuji, že o prázdninách bude někdo ve tvé škole, aby ti na průkaz mohli napsat (potvrdit), že jsi právoplatný žák.