Kepler

Proč by ne? Zdvojení jinak nepárových orgánů se občas vyskytují. Jenže když s ní partner souloží, tak je jí zároveň nevěrný. To je strašné!

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano, je to více než pravděpodobné. Každá žena (tedy krom některých) má dole třeba dvě nohy, dvoje boty, dvoje ponožky.
Ano, jen některé mají na noze a to jen na jedné okrasný řetízek, takže dvakrát to nemají.
:D

Edison

Keplere, si holt musí najít partnera s podobnou anomálií… 😁

zjentek

Myslíš denně? No jasně!

Spíš lze věřit tomu, že by to lecjaká žena mohla mít dole i víckrát a pokaždý s jiným uživatelem! ;)

Kryšpín

Pokud je ta dáma z Ruska nebo USA tak tomu věřím