dust8

Lze v dnešní době nainstalovat Windows 98 i bez instalační diskety?

Nejlepší odpověď
Arne1

Samozřejmě, diskety nejsou nutné. Ostatně i na W98 se už moc nepoužívaly. Stačí mít soubory z disket nahrané na disku (flešce).
Jiný problém by byl, zda ovladače v systému by byly schopné ovládat soudobý hardware.

Další odpovědi
cochee

Šlo to i v „tamté“ době. V archivu mám instalační CD, které je bitovou kopií originálního microsoftího instalačního CD Win 98 SE CZ. Žádných disket nebylo třeba. (Tím ale neříkám, že neexistovala instalační varianta s disketami.)

anonym

smím se okrajově zeptat proč vůbec nad instalací win 98 v dnešní době uvažuješ ?