dust8

Lze u Windows 11 hromadně klikem zvolit výchozí typy souborů pro vlastní typ video, audio přehrávače? Pouze jednotlivě?

U Windows 10 stačilo např. v mnou používaném Potplayeru nastavit jako výchozí program pro přehrávání videa a audio a uvnitř programu zvolit výchozí otevírání všech podporovaných typů souborů právě přes ten program.

U Windows 11 se musí každý typ souboru ručně přiřazovat k vybranému programu? To snad není možné, že to co dobře fungovalo se musí takto komplikovat? Bože Microsofte..

Odpovědi
elkon

No, měl jsi zůstat „u desítek“. Není žádná povinnost přejít na Win 11.