dust8

Lze si v divadlech zapůjčit takové to přibližovátko, které vypadá jak poloviční dalekohled?

Nejlepší odpověď
Edison

Myslíš divadelní kukátko…

Další odpovědi
Drap

Divadelní kukátko lze zapůjčit jen ve velmi málo divadlech, dnes snad už jen výjimečně. Návštěvníci si nosí kukátka z domu.

Ametyst

Říkalo se tomu kukátku „kukr“? Už jsem se s půjčováním nesetkala
Na opeře v La Scala.. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=77682RCjEKg

led

Kukátko s trojnásobným priblížením sa už veľmi nepoužíva. Ale aj v súčasnosti ešte stále je v divadlách s veľkými hľadiskami tento zázrak k dispozícii v šatniach, alebo priamo uvádzačkami- hosteskami zapožičiavaný. V lepších divadlách sú kukátka súčasťou lóže, ako v lietadlách sluchátka.