Rico

Lze si to někde najít?

Dobrý večer, před 3mi lety jsem zaplatil pokutu od revizora přes složenku, mohu si někde na internetu najít doklad o tom že jsem to zaplatil? vede se nějaká evidence o tohle?

Nejlepší odpověď
anonym

Pochybuji, že server dotyčné doprvaní společnosti o uložených (i zaplacených) pokutách bude veřejně přístupný. Pokud si nejste jist, že je vše v pořádku a stvrzenku o zaplacení máte, tak si na dopravní podnik zavolejte. Počítejte ale s tím, že data již mohou být archivována a že budete nejspíš muset počkat na vyhledání údaje pár dnů.

Další odpovědi
arygnoc

na nete ťažko.
a pokiaľ nemáte zloženku, máte smolu, keď nemáte nikoho na pošte, kto by vám medzi (miliardami?) platieb našiel.

veľa šťastia.

anonym

Pokud jsi jistý,že platba pokuty proběhla,nevím proč to řešíš.

ahold

V pokladně DP ti v počítači vyhledají, zda jsi u nich v záznamu jako dlužník. Pakli-že ano, po zaplacení ze seznamu zmizíš jako dlužník a řeknou kdy byla pokuta zaplacena. (Vlastní zkušenost). Snad by nebyl problém to i vytisknout, jako potvrzení.