Válek Petr

Lze si nechat na portálu centrum.cz při odeslání e-mailu potvrdit přečtení zprávy?

Jak to lze nastavit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si nápovědu stránky Centrum.

"Pokud potřebujete zpětnou informaci o tom, zda váše emaily byly doručeny nebo adresátem přečteny, je možné si vyžádat tzv. doručenky. V „Nastavení“ schránky, v záložce „Personalizace“ a položce „Práce se zprávami“, je možné tuto funkci zapnout.

Odeslání doručenky není 100%, vždy záleží, zda to poštovní server příjemce emailu podporuje. Centrum.cz umožňuje tento požadavek do zprávy vložit, ale doručenky neodesílá."

http://napove­da.centrum.cz/in­dex.php?/Know­ledgebase/Arti­cle/View/55/12/do­rucenky--potvrzeni-o-prectenych-zpravach