AndreiRanger

Lze serial key k windows 7 od HP balíku použík k obyč win7?

Lze serial key k windows 7 od HP balíku použík k obyč win7? Nechci mít všechny ty srágory od HP co jsou předinstalovaný – ale použití stejného klíče si nejsem úplně jistý…

Nejlepší odpověď
anonym

Podstatná je verze – Home, Professional…
Pokud dodržíš verzi, klidně použij instalačku jinou.
___
Na druhou stranu – můžeš ty „srágory“ při instalaci odmítnout (či poté odinstalovat).

Další odpovědi
McArthur

Dnes už to většinou nejde, ale zkus to a uvidíš. Když to půjde aktivovat, tak máš starší verzi, kde to ještě šlo. A abys měl větší úspěšnost, je potřeba dodržet verzi instalačky, tj. OEM a ne např. školní instalačku.