Araxis

Lze sehnat léčivo bez lékařského předpisu-receptu?

Nejde o nějaký extremní prášek podobné Tramalu,nebo Neurol.Jde mi o mastičku na ekzémy.Je vůbec bezpečný nabízet léčivo na inzerát a co hrozí mě když si ho koupim?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

V lékárně mají určitě na výběr krémy a masti proti ekzému, na které není potřeba předpis. Určitě to stojí za zeptání, něco Vám nabídnou. Léčivo nabízené inzerátem, bych raději nekupovala, může jít skutečně o nebezpečný podvod.

Další odpovědi
www

Všemožné mastičky může prodávat kdejaký šejdíř a tomu bych se vyhýbal, mohou mít malé účinky, dokonce i škodit.
Preferuji proto teprve po konzultaci s lékařem klasickou lékárnu, jsou to prostředky schválené, vyzkoušené dle zákona a neškodné. Pozor na lékárny Dr.Max, sice bývají levnější, ale často chudší o účinné látky (zdroj internet).
Názor

mosoj

Vyloupit lékárnu.

marci1

Pokud je mast na ekzémy jen na lékařský předpis, tak bych šla k lékaři, aby mi ji předepsal. Určitě bych si ji nekupovala na inzerát. Nejen že to bývá předražené, ale hlavně nikdy nevíte, z čeho je mast vyrobena a co obsahuje.