Elisa22

Lze rozhodit všechny programy pomoci jednoho tlačítka na TV?

Jednou za čas se nám rozhodí na TV LG všechny programy ,které máme naprogramované ,proč ? Je možné abychom nevědomky na něco zmáčkli a samo se to opět rozcházelo?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pokud máte programy nějak uspořádané a pak dáte „automatické ladění“, pak se vám mohou přeuspořádat např. podle multiplexů. Ale nevědomky dost těžko. To se spíš změní zdroj (vysílání se např. z důvodu přechodu na DBVT2 přsune na jiný kanál).

Další odpovědi
Edison

Nevíme. Nevíme, co je to za model, nevíme, jak to máš nastavený… Nevíme nic.

DoTazatel

Nemyslím si, že by jedno tlačítko takhle zpřeházelo programy. Ale jako můžu se mýlit, záleží na značce, co já vím, jak to některé můžou mít nastavené. Ale říkám si k čemu by to tom bylo, aby jeden klik na nějaké konkrétní tlačítko způsobil zpřeházení všech programů…

autacek

Je to možné, ale pravděpodobnější je, že máte v nastavení zapnutou aktualizaci dle poskytovatele.

Hlada

Nejspíš máte zapnuté automatické vyhledávání v módu Standby.
Jděte do nastavení a najděte položku Automatic Upgrade Setting, Standby Search nebo něco podobného a to vypněte.

anonym

Televizory obvykle automaticky prohledávají multiplexy a zjišťují, zda se tam neobjevil nějaký nový program či nějaký stávající nezanikl … v takovém případě pokud se třeba vypne vysílač a nahradí jej vysílání na jiném kanálu a jiném multiplexu může dojít k tomu že se ten program jakoby ztratí na své původní pozici a objeví se na jiné protože televizor logicky neví že ten program co na kanále 50 zanikl je stejný jako ten nový co na kanále 20 právě našel – to uvádím jako příklad – a tak nezachová původní umístění 🙂